Állásajánlataink - Klímareferens

Bács-Kiskun Vármegye Önkormányzata pályázatot hirdet Klímareferens munkakör/feladatkör betöltésére.

ÁLLÁSPÁLYÁZAT

Munkavégzés helye: Bács-Kiskun Vármegye Önkormányzata, Kecskemét

Feladatok:

Klímavédelmi tervek véleményezése, kidolgozása, felülvizsgálata, végrehajtása és monitorozása a klímaváltozás hatásainak enyhítése érdekében.
Részvétel a klímaváltozással kapcsolatos projektekben.
Kapcsolattartás és együttműködés más intézményekkel, szervezetekkel és közösségekkel, amelyek szintén foglalkoznak klímaváltozással és környezetvédelemmel.

Elvárások:

Felsőfokú végzettség környezetvédelem, klímatudományok, vagy ehhez kapcsolódó területen.
Tapasztalat vagy ismeretek a klímaváltozás, fenntarthatóság és környezetvédelem terén.
Képesség önálló munkavégzésre.
Pontosság és problémamegoldó képesség.

Amit kínálunk:

Versenyképes fizetés és juttatási csomag.
Stabil munkahely és fejlődési lehetőség.
Részvétel Bács-Kiskun vármegye fejlődésének meghatározásában.
Izgalmas és értékes projektekben való részvétel.
Kellemes munkakörnyezet és összetartó csapat.

Teljes munkaidős, Munka törvénykönyve szerinti jogviszony.

Ha úgy érzed, hogy ez az, amire vágytál, és készen állsz az öko-küldetésre, részt venni a klímaváltozás elleni küzdelemben és hozzájárulni Bács-Kiskun vármegye fenntartható fejlődéséhez, küldd el önéletrajzodat és motivációs leveledet a következő e-mail címre: hegedus.adrienn@bacskiskun.hu

Jelentkezési határidő: 2024. május 31.

Az állásinterjúk időpontjáról és további részletekről e-mailben vagy telefonon értesítünk.

Kapcsolat

profile Bács-Kiskun Vármegye Önkormányzata

call+36303047049

emailhegedus.adrienn@bacskiskun.hu

Kecskemét Deák Ferenc tér 3.

Hírek

chevron left
chevron right
Design by WEBORIGO